• Hodnotiaca správa

•

Spolupráca s materskou školou prebehla v prvom polroku školského roka 2017/2018 nasledovne:

1. V mesiaci september sme sa stretli s pani riaditeľkou a dohodli, naplánovali sme spoluprácu na celý školský rok.
          2. V mesiaci október  sme sa s deťmi stretli na školskom dvore a realizovali sme jesennú vychádzku s pozorovaním znakov jesene a s poznávaním areálu školy.
          3. V mesiaci január sme my, 1.A, navštívili materskú školu s účelom predstavenia rôznych básničiek, pesničiek. /V pláne bolo toto stretnutie naplánované na december, no z rôznych neplánovaných akcií sa stretnutie presunulo na január./

V ďalších mesiacoch sa chystajú deti z materskej školy k nám, kedy budeme realizovať spoločnú hodinu hudobnej výchovy. Marec - mesiac knihy, je spojený s návštevou školskej /alebo obecnej/ knižnice podľa dohody. Samozrejme, do plánu sme zahrnuli aj účasť p. učiteliek z MŠ na zápise žiakov do prvého ročníka. V mesiaci máj nás čakajú športové aktivity v areáli materskej školy a ako posledná aktivita bude opäť v priestoroch našej školy, kedy budú prváci čítať škôlkarom.

Spracovala: Mgr. Veronika Dravecká