• November

•  Súťaž v tvorbe účesov

Dňa 28.11. sa konala súťaž v tvorbe účesov žiakov školy. Aj keď niektorí nevynikajú vo vedomostiach, sú zručnejší v manuálnych činnostiach. Súťaže sa zúčastnili aj mladšie žiačky, ktorým išlo kadernícke remeslo od ruky. Výtvory žiačok sú zverejnené na webe a výsledky sú nasledovné:

1. miesto:   Daniela Polhošová 9.B, česala p. učiteľku Kontrošovú
          2. miesto:   Sára Mišalková 4.A, česala Nelly Boldyovú  3.A
          3. miesto:   Daniela Polhošová 7.A, česala Angie Oľgu Ortovú 3.A

Kristína Polhošová 6.B, česala Soňu Ščukovú 4.B

Ing. Eva Demková

Spolupráca ZŠ s MŠ

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Dňa, 17.10.2018 nás navštívili deti z MŠ. Prišli k nám do 1.B triedy na hodinu matematiky, počas ktorej sme sa navzájom zoznámili a zažili sme spolu peknú vyučovaciu hodinu. Spoločne sme si zaspievali matematické pesničky, počítali sme rôzne predmety, stavali sme veže z kociek, a súčasne ich porovnávali podľa výšky...

Ďakujeme deťom a pani učiteľkám z Materskej Školy Huncovce za ich spoločnosť.

Tešíme sa na ďalšie stretnutie.

S pozdravom 1.B a pani triedna učiteľka P. Zakopjanová

Týždeň boja proti drogám v 7. B

Tento týždeň sme si pripomenuli rôznymi aktivitami. V Pondelok sme si pozreli autentické rozhovory s fetujúcimi žiakmi zo Svinnej a narkomanmi z Bratislavy. V utorok sme o téme besedovali, zvýraznili význam športovania  a vytvorili výtvarné výstupy. Vo štvrtok sme zhotovili plagát a zahrali pexeso, v ktorom žiaci určovali „ pre a proti“, negatívne páry s témou drogy škrtali a v piatok si z výstupov vyzdobili interiéry triedy.